Options Config (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Actions
vi: Thao tác

en: Remove
vi: Xoá

en: Edit
vi: Sửa

en: - None -
vi: - Không -

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Field
vi: Trường

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: Add
vi: Thêm

en: ID
vi: Mã

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Plain text
vi: Văn bản thuần

en: Select list
vi: Danh sách chọn

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: - Select a value -
vi: - Chọn một giá trị -

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
