Options Table (2.0.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը

en: Enable @title menu link
hy: Ակտիվացնել @title մենյուի հղումը
