Options Table (2.0.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Fields
id: Bidang isian

en: N/A
id: T/T

en: Weight for @title
id: Bobot @title

en: Enable @title menu link
id: Aktifkan tautan menu @title

en: @name field is required.
id: @name field dibutuhkan.
