Options Table (2.0.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Fields
jv: Field

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title

en: Enable @title menu link
jv: Uripnā tautan menu @title
