Options Table (2.0.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Fields
ru: Поля

en: N/A
ru: Н/Д

en: Weight for @title
ru: Вес @title

en: Enable @title menu link
ru: Включить ссылку меню @title

en: @name field is required.
ru: Поле "@name" обязательно для заполнения.
