Options Table (2.0.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Fields
be: Палі

en: N/A
be: Не даступна

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Enable @title menu link
be: Уключыць @title пункт меню

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.
