Options Table (2.0.2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
