Options Table (2.0.2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Fields
et: Väljad

en: N/A
et: Puudub

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Enable @title menu link
et: Luba @title menüülink

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik
