Options Table (2.0.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: Fields
fa: فیلدها

en: N/A
fa: هیچ

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Enable @title menu link
fa: فعال سازی پیوند منو @title

en: @name field is required.
fa: فیلد @name اجباری است.
