Options Table (2.0.2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Weight
pt: Peso

en: Fields
pt: Campos

en: N/A
pt: N/D

en: Draggable Table
pt: Tabela Arrastável

en: Weight for @title
pt: Peso para @title

en: Enable @title menu link
pt: Ativar o link @title

en: @name field is required.
pt: O campo @name é obrigatório.
