Options Table (2.0.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Fields
sv: Fält

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Enable @title menu link
sv: Aktivera menylänk @title

en: @name field is required.
sv: Fält @name är obligatoriskt.
