Options Table (2.1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Fields
da: Felter

en: Weight for @title
da: Vægt af @title

en: Enable @title menu link
da: Aktivér @title menu-link

en: @name field is required.
da: Feltet @name er påkrævet.
