Options Table (2.1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: Fields
es: Campos

en: N/A
es: N/D

en: Weight for @title
es: Peso para @title

en: Enable @title menu link
es: Activar el enlacé de menú de @title

en: @name field is required.
es: El campo @name es obligatorio.
