Options Table (2.1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Fields
fi: Kentät

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Enable @title menu link
fi: Ota käyttöön valikkolinkki @title

en: @name field is required.
fi: @name kenttä on pakollinen.
