Options Table (2.1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Weight
hi: मान

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: N/A
hi: एन / ए

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन

en: Enable @title menu link
hi: मेनू लिंक @title सक्रिय करें
