Options Table (2.1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Fields
ja: フィールド

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: Enable @title menu link
ja: @title メニューリンクを有効にする

en: @name field is required.
ja: @name フィールドは必須項目です。
