Options Table (2.2.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: N/A
th: ไม่มี

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title

en: Enable @title menu link
th: เปิดใช้งาน @title menu link

en: @name field is required.
th: @name ยังไม่ทำรายการนี้
