Options Table (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: Fields
ca: Camps

en: N/A
ca: No aplica

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Enable @title menu link
ca: Habilita l'enllaç de menú @title

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.
