Options Table (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Menu link
hr: Izbornička poveznica

en: Fields
hr: Polja

en: N/A
hr: N/D

en: Weight for @title
hr: Težina za @title

en: Enable @title menu link
hr: Omogući @title izborničku poveznicu
