Options Table (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Menu link
pl: Pozycja w menu

en: Fields
pl: Pola

en: N/A
pl: niedostępne

en: Draggable Table
pl: Tabela z przeciąganiem wierszy

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Enable @title menu link
pl: Aktywacja odnośnika @title w menu

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.
