Options Table (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ

en: N/A
km: គ្មាន

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title

en: Enable @title menu link
km: បើក​តំណ​ម៉ឺនុយ @title
