Options Table (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Weight
ta: எடை

en: Menu link
ta: பட்டியல் சுட்டி

en: N/A
ta: இல்

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
