Options Table (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Fields
lt: Laukeliai

en: N/A
lt: N/D

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Enable @title menu link
lt: Įjungti @title meniu nuorodą

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.
