Options Table (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Fields
uk: Поля

en: N/A
uk: Н/Д

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Enable @title menu link
uk: Увімкнути посилання меню @title

en: @name field is required.
uk: Поле @name є обов'язковим.
