Opt It (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: Name
az: Ad

en: Keywords
az: Açar söz

en: ID
az: İD

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: State
az: Dövlət

en: Keyword
az: Açar söz

en: Send message
az: Mesaj göndər
