Opt It (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Submit
be: Захаваць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Email address
be: Email адрас

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: Unsubscribe
be: Адпісацца

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль

en: Name
be: Імя

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Recipients
be: Атрымальнікі

en: Send
be: Адаслаць

en: Send message
be: Адправіць паведамленне
