Opt It (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Username
bg: Потребителско име

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: Unsubscribe
bg: Прекрати абонамента

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: Name
bg: Име

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Subscriptions
bg: Абонаменти

en: Recipients
bg: Получатели

en: Phone
bg: Телефон

en: State
bg: Статус

en: Send
bg: Изпрати

en: Send message
bg: Изпрати съобщение
