Opt It (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Odeslat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Email address
cs: E-mail

en: Type
cs: Typ

en: Actions
cs: Akce

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Password
cs: Heslo

en: Name
cs: Jméno

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Subscriptions
cs: Přihlášení

en: Recipients
cs: Příjemci

en: Phone
cs: Telefon

en: State
cs: Stav

en: Send
cs: Poslat

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: City
cs: Město

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: Send message
cs: Odeslat zprávu

en: Send a message
cs: Poslat zprávu

en: API username
cs: API uživatelské jméno

en: API password
cs: API heslo

en: Carrier
cs: Přepravce
