Opt It (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (44 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Submit
hu: Beküldés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Type
hu: Típus

en: Actions
hu: Műveletek

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Message
hu: Üzenet

en: Password
hu: Jelszó

en: Name
hu: Név

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: ID
hu: Azonosító

en: Subscriptions
hu: Feliratkozások

en: Recipients
hu: Címzettek

en: Phone
hu: Telefon

en: State
hu: Állapot

en: Send
hu: Küldés

en: Members
hu: Tagok

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: City
hu: Város

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Gender
hu: Nem

en: Male
hu: Férfi

en: Female
hu: Nő

en: Zip code
hu: Irányítószám

en: Media file
hu: Médiafájl

en: Welcome message
hu: Üdvözlőüzenet

en: Interests
hu: Érdeklődési körök

en: Keyword
hu: Kulcsszó

en: Send message
hu: Üzenet küldése

en: - none -
hu: - nincs -

en: Send a message
hu: Egy üzenet küldése

en: API username
hu: API felhasználói név

en: API password
hu: API jelszó

en: Carrier
hu: Szállító

en: View subscriptions
hu: Előfizetések megtekintése

en: Subscription type
hu: Feliratkozás típusa

en: Address 2
hu: Cím 2

en: Address 1
hu: Cím 1

en: keywords
hu: kulcsszavak
