Opt It (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Submit
ar: إضافة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Name
ar: الاسم

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Subscriptions
ar: الاشتراكات

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: State
ar: الحالة

en: Send
ar: أرسل

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Welcome message
ar: رسالة الترحيب

en: Keyword
ar: كلمة مفتاحيّة

en: Send message
ar: إرسال رسالة
