Opt It (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Submit
fi: Lähetä

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Type
fi: Tyyppi

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Unsubscribe
fi: Peru tilaus

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: Password
fi: Salasana

en: Name
fi: Nimi

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Subscriptions
fi: Tilaukset

en: Recipients
fi: Vastaanottajat

en: Phone
fi: Puhelin

en: State
fi: Tila

en: Send
fi: Lähetä

en: Members
fi: Jäsenet

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: City
fi: Kaupunki

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Gender
fi: Sukupuoli

en: Keyword
fi: Avainsana

en: Send message
fi: Lähetä viesti

en: API username
fi: API käyttäjänimi

en: API password
fi: API salasana

en: Carrier
fi: Kuljetusliike

en: Credentials
fi: Tunnukset

en: Member ID
fi: Jäsentunniste

en: Address 2
fi: Osoitekenttä 2

en: Address 1
fi: Osoitekenttä 1
