Opt It (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (27 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Submit
is: Vista

en: Username
is: Notendanafn

en: Email address
is: Netfang

en: Type
is: Gerð

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Unsubscribe
is: Hætta áskrift

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Message
is: Skilaboð

en: Password
is: Lykilorð

en: Name
is: Nafn

en: Keywords
is: Lykilorð

en: ID
is: Kenni

en: Subscriptions
is: Áskriftir

en: Recipients
is: Viðtakendur

en: Phone
is: Sími

en: State
is: Fylki

en: Send
is: Senda

en: Members
is: Meðlimir

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: City
is: Borg

en: Phone number
is: Símanúmer

en: Zip code
is: Zip kóði

en: Send message
is: Senda skilaboð
