Opt It (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Type
mr: प्रकार

en: Actions
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Message
mr: संदेश

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Name
mr: नाव

en: ID
mr: आय डी

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: State
mr: राज्य

en: Send
mr: पाठवा
