Opt It (8.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Type
si: වර්ගය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම
