Opt It (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Name
ta: பெயர்
