Orange E-commerce Profile (2.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (341 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Register
et: Registreeru

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Item
et: Kirje

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Email notification
et: Teade meilile

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Administration
et: Haldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: More
et: Veel

en: Action
et: Tegevus

en: Quantity
et: Kogus

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: Homepage
et: Veebileht

en: Categories
et: Kategooriad

en: view
et: näita

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Use count
et: Kasutuse loendur

en: Message
et: Teade

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Preview
et: Eelvaade

en: Help
et: Abi

en: True
et: Tõene

en: Default
et: Vaikimisi

en: Background
et: Taust

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Archive
et: Arhiiv

en: Icon
et: Ikoon

en: Filename
et: Failinimi

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Updated
et: Uuendatud

en: Layout
et: Paigutus

en: Component
et: Komponent

en: Total
et: Kokku

en: Components
et: Komponendid

en: #
et: nr

en: Attachment
et: Manus

en: Titles
et: Pealkirjad

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Email
et: E-kiri

en: Files
et: Failid

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: RSS
et: RSS vood

en: Off
et: Väljas

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Severity
et: Tõsidus

en: Gallery
et: Galerii

en: Normal
et: Tavaline

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Widget
et: Vidin

en: Price
et: Hind

en: Customer
et: Klient

en: Amount
et: Kogus

en: Add to cart
et: Lisa ostukorvi

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: Desc
et: Kahanev

en: Payment
et: Maksmine

en: Store
et: Pood

en: General
et: Üldine

en: Table
et: Tabel

en: Start
et: Algus

en: Navigation
et: Menüü

en: Color
et: Värv

en: Role
et: Roll

en: User login
et: Sisenemine

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Users
et: Kasutajad

en: Button
et: Nupp

en: Banner
et: Bänner

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Checkout
et: Kassa

en: Tools
et: Tööriistad

en: Recent comments
et: Hiljutised kommentaarid

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Full
et: Täielik

en: Gender
et: Sugu

en: English
et: Inglise keel

en: Messages
et: Sõnumid

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Member for
et: Liikmeks oldud aeg

en: Front page
et: Avaleht

en: Languages
et: Keeled

en: Activity
et: Tegevus

en: Query
et: Päring

en: Alignment
et: Joondus

en: author
et: autor

en: Entity
et: Olem

en: Buttons
et: Nupud

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: People
et: Kasutajad

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Author Name
et: Autori Nimi

en: Glossary
et: Sõnastik

en: Cart
et: Ostukorv

en: Shipping
et: Kohaletoimetamine

en: Order history
et: Tellimuste ajalugu

en: Product
et: Toode

en: Changed
et: Muudetud

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Products
et: Tooted

en: Orders
et: Tellimused

en: Relationship
et: Seos

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Translations
et: Tõlked

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Published comments
et: Avaldatud kommentaarid

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Review
et: Kontroll

en: Tabs
et: Sakid

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Webform
et: Veebivorm

en: Next Page >
et: Järgmine leht >

en: < Previous Page
et: < Eelmine leht

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: Permission
et: Õigus

en: Grid
et: Ruudustik

en: Global
et: Globaalne

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Menu link title
et: Menüüviite pealkiri

en: Profiles
et: Profiilid

en: Administrator
et: Haldur

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: No comments available.
et: Kommentaarid puuduvad.

en: Order #
et: Tellimus nr

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
et: Pärast viimase lehe vaatamist on kasutaja online

en: Offset
et: Nihe

en: Locked
et: Lukus

en: Extract
et: Eraldamine

en: Publish content
et: Sisu avaldamine

en: Unpublish comment
et: Kommentaari muutmine mitteavaldatuks

en: Newest first
et: Uuemad enne

en: Relevance
et: Asjakohasus

en: Shipments
et: Saadetised

en: Block type
et: Ploki tüüp

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Rating
et: Hinnang

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Order status
et: Tellimuse olek

en: Customer information
et: Kliendi andmed

en: Not applicable
et: Pole rakendatav

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Webform submissions
et: Veebivormi vastused

en: Admin
et: Administraator

en: IP address
et: IP-aadress

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: No files available.
et: Ühtegi faili pole saadaval.

en: Frontpage
et: Avaleht

en: Delete comment
et: Kustuta kommentaar

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: Posted in
et: Postitatud

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: Order total
et: Tellimus kokku

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: Publish comment
et: Kommentaari avaldamine

en: Draft
et: Mustand

en: Total price
et: Hind kokku

en: Product Image
et: Toote pilt

en: Webform submission
et: Veebivormi vastus

en: Education
et: Haridus

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Compact
et: Kompaktne

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Who's new
et: Uued kasutajad

en: Personal contact form
et: Isiklik kontaktivorm

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Who's online
et: Lehel olevad kasutajad

en: Apply filters
et: Rakenda filtrid

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Author name
et: Autori nimi

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Delete content
et: Kustuta sisu

en: No orders available.
et: Pole ühtegi tellimust.

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Monthly archive
et: Igakuine arhiiv

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Full comment
et: Kommentaar

en: Save comment
et: Kommentaari salvestamine

en: Unapproved comments
et: Heakskiitmata kommentaarid

en: The text to be used for this link in the menu.
et: Menüüs kuvatav nimetus sellele viitele.

en: Full content
et: Kogu sisu

en: Recent content
et: Hiljutine sisu

en: No front page content has been created yet.
et: Esilehe sisu pole veel loodud.

en: Unpublish content
et: Sisu muutmine mitteavaldatuks

en: Make content sticky
et: Sisu muutmine kleepuvaks

en: Make content unsticky
et: Sisu kleepuvuse eemaldamine

en: Promote content to front page
et: Sisu tõstmine esilehele

en: Remove content from front page
et: Sisu eemaldamine esilehelt

en: Save content
et: Sisu salvestamine

en: Find and manage content.
et: Otsi ja halda lehe sisu.

en: Time zones
et: Ajavööndid

en: Taxonomy term page
et: Taksonoomia termini lehekülg

en: No people available.
et: Inimesed puuduvad.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
et: Administraator on loonud sulle konto saidile [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
et: Sinu lehel käivate inimeste leidmine ja haldus.

en: Select any filter and click on Apply to see results
et: Vali ükskõik milline filter ja vajuta Rakenda, et näha tulemusi

en: No media available.
et: Meedia elemente pole saadaval.

en: Update URL alias
et: Uuenda URLi alias

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Unit price
et: Ühiku hind

en: Order number
et: Tellimuse number

en: Recent log messages
et: Viimased logiteated

en: Shown when hovering over the menu link.
et: Näidatakse hiirega üle menüülingi liikudes.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
et: Kasutajakontode, rollide ja õiguste haldamine.

en: Changed date
et: Muutmise kuupäev

en: User view
et: Kasutaja vaade

en: Asc
et: Kasvav

en: Not specified
et: Määratlemata

en: You have not placed any orders with us yet.
et: Sa pole meilt veel midagi tellinud.

en: Master
et: Peamine

en: Wide
et: Lai

en: Media type
et: Meedia tüüp

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total

en: Custom block library
et: Kohandatud plokkide teek

en: Registering module
et: Registreerin moodulit

en: Lists (Views)
et: Nimekirjad (Views)

en: File usage
et: Faili kasutus

en: The time that the menu link was last edited.
et: Aeg, millal menüülinki viimati muudeti.

en: The time that the user was last edited.
et: Kasutajakonto viimase muutmise aeg.

en: Media library
et: Meediakogu

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Large (480×480)
et: Suur (480×480)

en: Medium (220×220)
et: Keskmine (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
et: Pisipilt (100×100)

en: HTML Date
et: HTML Kuupäev

en: HTML Datetime
et: HTML Kuupäev ja kellaaeg

en: HTML Month
et: HTML Kuu

en: HTML Time
et: HTML Aeg

en: HTML Week
et: HTML Nädal

en: HTML Year
et: HTML Aasta

en: HTML Yearless date
et: HTML Ilma aastata kuupäev

en: Default long date
et: Vaikimisi pikk kuupäevaformaat

en: Default medium date
et: Vaikimisi keskmine kuupäevaformaat

en: Default short date
et: Vaikimisi lühike kuupäevaformaat

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
et: d/m/Y - H:i

en: Block the selected user(s)
et: Blokeeri valitud kasutaja(d)

en: Cancel the selected user account(s)
et: Tühista valitud kasutaja(te) konto(d)

en: Unblock the selected user(s)
et: Tühista blokeering valitud kasutajatelt

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
et: Konto [user:display-name] kustutamise soov saidil [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
et: Konto [user:display-name] parooli muutmise soov saidil [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed lehel [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
et: Kasutajakonto [user:display-name] detailid lehel [site:name] (ootab administraatori kinnitust)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed saidil [site:name] (kinnitatud)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed lehel [site:name] (blokeeritud)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
et: Konto [user:display-name] andmed saidil [site:name] (tühistatud)

en: Find and manage custom blocks.
et: Otsi ja halda kohandatud plokke.

en: Recent comments.
et: Viimased kommentaarid.

en: Find and manage files.
et: Otsi ja halda faile.

en: All content, by month.
et: Kogu sisu, kuu kaupa.

en: Recent content.
et: Viimati lisatud sisu.

en: All content promoted to the front page.
et: Kogu avalehele määratud sisu.

en: All content, by letter.
et: Kogu sisu, tähestikuliselt.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
et: Teatud taksonoomia termiga seotud sisu.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
et: Näitab nimekirja viimati loodud kasutajakontodest.

en: Who's online block
et: Sisseloginud kasutajate infoplokk

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
et: Kuvab aktiivsete kasutajate kogunumbrit ja viimati aktiivsete kasutajate kasutaja nimesid.

en: Narrow
et: Kitsas

en: There are no custom blocks available.
et: Kohandatud plokke pole saadaval.

en: Files overview
et: Failide ülevaade

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
et: Kasutusinfo failile {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
et: Otsi ja halda sisu

en: Welcome to [site:name]
et: Tere tulemast lehele [site:name]

en: Name or email contains
et: Nimi või e-post sisaldab

en: A list of new users
et: Uute kasutajate nimekiri

en: There are currently @total users online.
et: Hetkel on lehel @total kasutajat.

en: There are currently 0 users online.
et: Hetkel on lehel 0 kasutajat.

en: A list of users that are currently logged in.
et: Nimekiri kasutajatest kes on hetkel sisse logitud.

en: Delete media
et: Kustuta meedia

en: Media name
et: Meedia nimetus

en: Save media
et: Salvesta meedia

en: Publish media
et: Avalda meedia

en: Unpublish media
et: Avaldamata meedia

en: Find and manage comments.
et: Leia ja halda kommentaare.

en: The approved comments listing.
et: Heaks kiidetud kommentaaride nimekiri.

en: Comments published
et: Avaldatud kommentaarid

en: The unapproved comments listing.
et: Kinnitamata kommentaaride nimekiri.

en: Comments unapproved
et: Kinnitamata kommentaarid

en: Name (A-Z)
et: Nimetus (A-Z)

en: Name (Z-A)
et: Nimetus (Z-A)
