Ordered List (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Selected
fa: انتخاب شده

en: Fields
fa: فیلدها

en: Labels
fa: برچسب‌ها

en: Select
fa: انتخاب

en: Available
fa: در دسترس

en: Ordered list
fa: لیست مرتب شده
