Ordered List (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Closed
fi: Suljettu

en: Open
fi: Avoin

en: Selected
fi: Valittu

en: Fields
fi: Kentät

en: Labels
fi: Osoitelaput

en: Select
fi: Valitse

en: Available
fi: Saatavilla

en: Ordered list
fi: Järjestetty lista
