Ordered List (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Closed
lv: Slēgts

en: Open
lv: Atvērts

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: Fields
lv: Lauki

en: Labels
lv: Etiķetes

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Available
lv: Pieejams

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts
