Ordered List (8.x-1.4) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Closed
ja: クローズド

en: Open
ja: オープン

en: Selected
ja: 選択済み

en: Fields
ja: フィールド

en: Labels
ja: ラベル

en: Select
ja: 選択

en: Available
ja: 利用可能

en: Ordered list
ja: 順序付きリスト
