Ordered List (8.x-1.4) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Closed
sv: Stängd

en: Open
sv: Öppen

en: Selected
sv: Vald

en: Fields
sv: Fält

en: Labels
sv: Etiketter

en: Select
sv: Välj

en: Available
sv: Tillgänglig

en: Ordered list
sv: Ordnad lista
