Ordered List (8.x-1.5) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: Open
el: Ανοιχτά

en: Selected
el: Επιλεγμένο

en: Fields
el: Πεδία

en: Labels
el: Ετικέτες

en: Select
el: Επιλογή

en: Available
el: Διαθέσιμο
