Ordered List (8.x-1.5) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Closed
he: סגור

en: Open
he: פתוח

en: Selected
he: עיצוב נבחר

en: Fields
he: שדות

en: Labels
he: תוויות

en: Select
he: בחר

en: Available
he: זמין

en: Ordered list
he: רשימה מסודרת
