Ordered List (8.x-1.5) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Closed
hi: बंद

en: Open
hi: खुला

en: Selected
hi: चुना गया

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Ordered list
hi: क्रमित सूची
