Ordered List (8.x-1.5) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Closed
it: Chiuso

en: Open
it: Aperto

en: Selected
it: Selezionato

en: Fields
it: Campi

en: Labels
it: Etichette

en: Select
it: Scegliere

en: Available
it: Disponibile

en: Ordered list
it: Elenco ordinato
