Ordered List (8.x-1.5) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Closed
fa: بسته شده

en: Open
fa: باز

en: Selected
fa: انتخاب شده

en: Fields
fa: میدانها

en: Select
fa: انتخاب

en: Available
fa: در دسترس

en: Ordered list
fa: سجل مرتب شده
