Ordered List (8.x-1.5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Closed
ta: மூடப்பட்டது

en: Open
ta: திற

en: Selected
ta: தெரிவு செய்யப்பட்டது

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Ordered list
ta: வரிசை பட்டியல்
