Ordered List (8.x-1.5) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Closed
th: ปิด

en: Open
th: เปิด

en: Selected
th: ถูกเลือก

en: Select
th: เลือก

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ
