Ordered List (8.x-1.5) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Closed
vi: Đóng

en: Open
vi: Mở

en: Selected
vi: Được chọn

en: Fields
vi: Các trường

en: Move Up
vi: Đem lên

en: Move Down
vi: Đem xuống

en: Labels
vi: Nhãn

en: Select
vi: Chọn

en: Available
vi: Có sẵn

en: Ordered list
vi: Danh sách có thứ tự
