Ordered List (8.x-1.6) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Closed
tr: Kapalı

en: Open
tr: Açık

en: Selected
tr: Seçili

en: Fields
tr: Alanlar

en: Select
tr: Seç

en: Available
tr: Mevcut

en: Ordered list
tr: Sıralı liste

en: Ordered List
tr: Sıralı Liste
